free Download

Funny Poo Wiping Copy Clip Images
incredimail_install.exe  665.49kB

 

Užijte si spoustu legrace animovaných postaviček (oznamovatelé) - se objeví na obrazovce vám říct, že nový mail dorazil. Poznámka: Chcete-li zůstat aktualizován na příchod nových e-mailu, IncrediMail se automaticky spustí při startu.


iconchanger.exe  655.9kB

 

Tento program slouží ke změně ikon na složkách ve Windows.Součástí instalačního balíku je 100 ikon, které můžete použít.


IconConverter_2_0.exe  606.5kB

 

Tento program vám umožní snadné vytváření kurzorů a ikon z obrázků. Podporovány jsou všechny běžné obrazové formáty (JPG, PNG, GIF a BMP) a lze použít obrázek jako celek uložit jej jako ikonu. Mezi zajímavější vlastnost patří ovšem možnost vybrání pouze části obrázku a tu uložit jako ikonu či kurzor. Program dále nabízí nástroje pro editaci ikon, umožňuje práci s velkými ikonami (256x256 pixelů), použití průhlednosti, vytváření průhlednostní masky pro tvorbu ikon, extrahování ikon z EXE či jiných souborů a mnoho dalšího.


CursorFX_public.exe  14.9MB

 

CursorFX využívá grafických možností, jež nabízí některé verze Windows a dovoluje vám změnit a vytvářet kurzory neboli ukazatele. Můžete si zvolit ty, které se vám nejvíce líbí. Najdeme tu například ruku, která netrpělivě bubnuje prsty, když není s ukazatelem pohybováno či ozubená kolečka, která jistě potěší nejednoho inženýra. U verze 2.0 přibyla celá řada dalších možností a vylepšení jako jsou průhlednosti, stíny, efekty a mnoho dalšího. Program je určen pouze pro Windows XP a Vista.


XnView-win-full.exe  12.84MB

 

Program určený hlavně pro prohlížení obrázků. Vedle toho ovšem zvládá i mnoho funkcí, které jinak najdeme jen v grafických editorech. Poradí si s více než 400 grafickými formáty a dokáže uložit obrázek či fotografii v 50 z nich. Mezi další funkčnosti programu patří například: změna velikosti obrázku, otevírání obrázků v záložkách, ořez, kopírování, úprava světlosti a kontrastu, změna barevné hloubky, použití filtrů (rozostření, emboss, ...), použití efektů (čočky, vlnění, ...), slide show, dávková konverze, vytváření náhledů, snímání screenshotů, podpora TWAIN kompatibilních zařízení (jen Windows verze), a další.


pcd32.exe  8.4MB

 

CD - DVD Popisovač Vám umožní vyrobit obaly pro Vaše CD či DVD, bez jakékoli námahy v textových programech, či v profesionálních programech, kde je velmi složité nastavení. Program umožňuje vložit si vlastní pozadí, přepsat všechny texty na obou stranách obalu, převést celý obal do odstínů šedi a samozřejmě vytisknout. Nejnovější verze programu CD popisovače, obsahuje mnoho změn jako např. posun přední a zadní části obalu, uložení pozic přední a zadní strany, uložení pozice kotouče cd, jednoduchý výběr druhu papíru a ikony ve stylu windows XP. Verze 3.00 nově obsahuje možnost exportu obalu do BMP formátu, vložit loga DVD nebo CD-ROM, umožňuje klonování objektů, má vylepšeno vkládání souborů (filtruje soubory dle přípony a přípony odstraňuje), změnil se také design pro příjemnější práci s programem. Program obsahuje jednoduché intuitivní ovládání kde lze vytvářet a umisťovat různé objekty které zpříjemňují a usnadňují práci s obalem. Vytvoříte tak měhem několika málo minut plně profesionální design Vašeho CD či DVD.


dvdshrink32setup.zip  1.09MB

 

DVD Shrink je jeden z mála bezplatných programů, pro zálohování vašich DVD libovolného obsahu. Jeho největší předností je zcela jistě možnost zmenšit velikost dat tak, aby se vešlo dvouvrstvé médium na běžně prodávaná média o kapacitě 4,7 Gb a to hned pomocí několika triků - odebráním menu, snížením kvality, atd.


Songbird_1.7.3-1700_windows-i686-msvc8.exe  13.61MB

 

Songbird pracuje na podobném principu jako iTunes, ve vašich písničkách vám dokáže udělat pořádek pomocí knihovny. Na rozdíl od již zmíněného iTunes obsahuje v základní instalaci češtinu a nabízí se možnost program rozšiřovat o zásuvné moduly nebo nové vzhledy. Songbird pracuje na stejné platformě jako Firefox. Můžete si tedy přehrávat hudbu a zároveň používat svůj oblíbený prohlížeč internetových stránek včetně veškerých možností, záložek, add-onů apod. Program pracuje s iPody, nabízí možnost importu databáze iTunes, přehrávání Quicktime souborů, Windows media formátů a mnoho dalšího


PhotoFiltre Studio FREE DOWNLOAD.exe  1.69MB 

 

PhotoFiltre je kompletní editovací program pro fotografie. Jeho hlavní výhodou je cenová dostupnost a obrovská Spousta funkcí a možností, které budete jen těžko hledat u některých jiných programů. V programu můžete vytvářet náhledy na fotky pomocí filtrů, vkládat texty, rozmazávat, ostřit, importovat, slepovat fotky dohromady atd. Podporuje většinu obrazových formátů (.bmp, .bmp/rle, .gif, .jpeg, .png, .targa, .tiff, ico,). Nespornou výhodu je i český návod a fakt, že je k dispozici zdarma pro soukromé použití a výukové účely, pro komerční využití je nutná placená registrace po internetu


Web Watchdog 0.9.18 free Download.zip  2.12MB


  

Web Watchdog je aplikace pro jednoduchou a rychlou kontrolu dostupnosti stránek. Pomocí rychlého nastavení lze definovat požadovanou rychlost načtení, sledovat chyby na stránkách, nedostupnost databáze, nebo monitorovat celkové výpadky serveru hostingu. Možnost logování veškerých událostí pro zpětnou kontrolu chyb. Neustálý přehled o stavu konkrétních stránek a upozornění na již nevyskytující se chybu.


1
TOPlist

Archiv.7x.cz©

Můj BANNER

Min: : Sec

 


 
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one